Hizmet Koşulları

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
                                                                               
                                                               

 

 

Biz Kimiz? Ne Yapıyoruz? 

Seyahatim.com, farklı uçakların ve bilet tedarikçilerinin; uçak bileti,  fiyatlarını karşılaştırmanızı ve sonuçları filtreleyerek kişiselleştirmenizi sağlayan bir seyahat portalıdır. 

Seyahatim.com, birçok farklı seçeneği kolay ve maliyetsiz şekilde karşılaştırmanıza olanak sağlayarak sizin için zaman tasarrufu sağlar. Seyahatim.com'un sunduğu altyapı ile onlarca farklı siteyi incelemenize gerek kalmaz. 

Seyahatim.com'un sağladığı teknik altyapı ve içerikler sayesinde zaman kaybetmeden hayalini kurduğunuz destinasyon ve turlarla ilgili bilgi alabilecek, yüksek ve düşük fiyatlı, uçak biletlerini ve daha pek çok fırsatı kolaylıkla tespit edebileceksiniz. 

Seyahatim.com aşağıdaki filtreleme seçeneklerini sunar: Eğer bir seyahat acentesi ile yurtdışı turuna katılmak istiyorsanız; 

Fiyat aralığına göre (hangi fiyat aralığını tercih ediyorsunuz?) 

Tedarikçiye göre (hangi seyahat acentesini tercih ediyorsunuz?) 

Vize şartına göre (vizeli mi vizesiz mi?) 

Havayolu şirketine göre (hangi havayolu şirketi ile seyahat etmek istiyorsunuz?) 

Eğer uçak bileti satın alarak bir yere seyahat etmek istiyorsanız; 

Fiyat aralığına göre 

Uçuş tipine göre (aktarmalı, aktarmasız, promosyonlu, iptal edilebilir) 

Seyahat acentesine göre 

Havayolu şirketine göre 

Kalkış ya da varış saatine göre 

Kalkış havalimanına göre 

Uçuş süresine göre 

Aktarma yapılacak havalimanına göre 

Seyahat acentesine göre 

Seyahatim.com ne değildir? 

Seyahatim.com, bir seyahat acentesi değildir. Seyahatim.com üzerinden arayıp bulacağınız hiçbir turizm hizmetini  uçak biletini, seyahatim.com bizzat satmaz, bu hizmetlere ilişkin fiyatları belirlemez ve kontrol etmez. 

Tüm bu seyahat ürünleri, yetkili seyahat acenteleri olan; uçak bileti şirketleri ve havayolları, temin eden yetkili acenteler tarafından sunulmaktadır. Bu nedenle söz konusu hizmetin satın alınması ilgili üçüncü gerçek veya tüzel kişilerin şart ve koşullarına bağlıdır. 

Koşullar: 

Aşağıda sıralamış olduğumuz şart ve koşullar seyahatim.com hizmetlerine ve/veya seyahatim.com platformuna erişiminizi veya bunları kullanmanızı düzenler. Gizlilik politikamız ile birlikte seyahatim.com ile kullanıcılar arasında yasal bir anlaşmayı oluşturur. 

seyahatim.com web sitesini kullanarak, işbu kullanım koşullarının ve gizlilik politikamız içinde yer alan açıklamaların içeriğini okuduğunuzu, anladığınızı, peşinen kabul ettiğinizi ve bu hususlara bağlı kalacağınızı göstermektesiniz. 

Seyahatim.com kullanım koşullarını değişen ve gelişen durumlara göre tamamen kendi takdirinde olarak herhangi bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme ya da iptal etme hakkına sahiptir. 

Kullanım koşullarında herhangi bir değişiklik yapılırsa, yapılan değişiklik ile yenilenen şart ve koşullar seyahatim.com hizmetlerinde veya seyahatim.com web sayfasında görüntülenerek yürürlüğü girer. 

Yapılan bu değişiklikler web sayfamızda görüntülendikten, dolayısıyla yürürlüğe girdikten sonra, seyahatim.com hizmetlerini veya seyahatim.com web sayfasını kullanmaya devam etmeniz durumunda yapılan tüm değişiklikleri kabul ettiğiniz peşinen kabul edilmektedir. 

Yasal olarak sorumluluk yüklüyor olması nedeniyle seyahatim.com kullanım koşullarını detaylı olarak inceledikten sonra sitemizi kullanmanızı hatırlatmak isteriz. 

Kullanıcılar ile seyahatim.com arasında doğacak ihtilaflarda ve her türlü hukuki işlemlerde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. 

Seyahatim.com’un Mülkiyeti: 

Bu koşullarda aksi belirtilmediği sürece, seyahatim.com hizmetleri veya seyahatim.com platformları ile bağlantılı olarak tüm telif hakları (bilgisayar yazılımlarına ilişkin telif hakları da dahil), patentler, ticari markalar veya ticari isimler, tasarım hakları, veri tabanı hakları, know-how, ticari sırlar ve güven hakları da dahil ve bunlarla sınırlı olmayan tüm Fikri Mülkiyet Haklarının (toplu olarak “Fikri Mülkiyet Hakları”) mülkiyeti ve lisansı seyahatim.com’a ait olacaktır. 

Seyahatim.com’ da yer alan; belgeler, bilgiler, görseller, metin, veriler, grafikler ve içerikler yazılı olarak izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanamaz, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kullanılamaz, değiştirilemez ve ileride kullanılmak üzere saklanamaz. Site içerisinde yer alan yazıların, grafiklerin, görsellerin ve tüm resimlerin her hakkı saklıdır ve seyahatim.com’a aittir. 

Kullanım koşullarında yer almayan hususlarda Türk Ceza Kanunu, Türk Borçlar Kanunu, Türkiye’nin imzalamış olduğu uluslararası sözleşmeler, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve bunlara dayalı olarak çıkarılan yönetmelik, tüzük vs. ilgili tüm mevzuat hükümleri uygulanacaktır. 

Kullanım koşullarına ve yasal mevzuatlara aykırı kullanım nedeniyle doğacak hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk kullanıcılara aittir. Kurallara aykırı kullanım nedeniyle Seyahatim.com herhangi bir zarara uğrar ise her türlü zararı kullanıcıya rücu etme hakkına haizdir. 

Fiyatların Doğruluğu ve Fiyat Garanti Hususu: 

Seyahatim.com hizmetlerini ve platformunu kullanımınızda tüm riskler tarafınıza aittir. Tarafımıza seyahat verileri sağlayan tüm ortaklarımıza katı ‘fiyat doğruluğu’ politikaları uyguluyor ve seyahatim.com tarafından sunulan tüm hizmetlerde ve platformunda görüntülenen içeriklerde güncellik ve doğruluğa büyük önem vermekteyiz. Ancak bu içeriklerin güvenirliği ve doğruluğu ile ilgili bir taahhüdümüz bulunmamaktadır. Bu nedenle tarafımızca bu hususlarda garanti verilememektedir. 

Bu bağlamda seyahatim.com hizmetlerinin ve platformunun doğru, eksiksiz ve güncel olduğu, daima erişilebilir olacağı, beklentilerinizi karşılayacağı , güvenli olacağı , hatalar, arızalar, kusurlar, virüsler veya kötü amaçlı yazılımlar içermeyeceği hakkında tarafımızca hiçbir teminat veya garanti verilmemektedir. 

Uçak bileti rezervasyonları: 

Seyahatim.com, seyahat acentesi değildir. Hizmetleri ve platformu üzerinden herhangi bir seyahat seçeneği sunma sorumluluğu veya görüntülediğiniz fiyatları ayarlama, kontrol etme veya fiyatlara müdahale etme sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Seyahatim.com hizmetlerinde ve platformunda görüntülediğiniz ve site üzerinden rezervasyon yaptığınız hizmetler bağımsız seyahat acenteleri, havayolları,  tur operatörleri, diğer üçüncü şahıslarca tarafınıza sunulan hizmetlerdir. 

Kanunlar uyarınca ve izin verilen en geniş kapsamda, seyahatim.com hizmetlerinde ve platformunda görüntülenen içeriklerdeki hatalar veya eksiklikler veya mücbir sebepler, kazalar, gecikmeler seyahatim.com platformunu kullanamamanız veya bunlara erişmeniz veya erişememeniz neticesinde veya bununla bağlantılı olarak ortaya çıkabilecek her türlü özel, istisnai, ceza gerektiren, doğrudan, dolaylı, tesadüfi veya sonuca dayalı kayıplar veya zararlarda tarafımızca (yöneticilerimiz, direktörlerimiz, çalışanlarımız, temsilcilerimiz, bağlı kuruluşlarımız, tedarikçilerimiz ve ilgili üçüncü taraflarca) hiçbir sorumluluk kabul edilmeyecektir. 

İrtibat Bilgileri: 

Seyahatim.com web sayfamız ve platformumuz hakkında farklı sorularınız veya hizmetlerimizin iyileştirilmesine ilişkin görüş ve önerileriniz var ise info@seyahatim.com mail adresinden bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. 

Web sitemizi kullanarak bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür ederiz. 

Adres: Konacık Mahallesi,  Ahmet Yesevi sok. Yaşam Konakları No-6

 

Bodrum-MUĞLA 

 

E-Mail: info@seyahatim.com