YURTDIŞI PAKET TUR SEÇERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

1

Mutlaka seyahat sigortası yaptırın!

Turunuzla ilgili yaşayabileceğiniz tüm riskleri düşünerek mutlaka seyahat sigortanızı yaptırın. Seyahat sigortasının ekstra veya gereksiz bir masraf değil bir gereklilik olduğunu unutmayın. Her türlü istenmeyen durumla ilgili itiraz hakkınızı elinizde tutmak için sigorta yaptırmak en güvenilir yöntemdir.

2

Tur firmalarının güvenilirliğini sorgulayın!

Tur satın almadan önce, tur firmasının kanuni gereklilikleri yerine getirip getirmediğine dikkat edin. Seçtiğiniz turu sağlayan firmanın TÜRSAB üyesi yetkili bir acente olduğundan emin olun.
 

3

Seçtiğiniz turla ilgili tüm detayları ve ücret kapsamını öğrenin!

Tur fiyatının neleri kapsadığına dikkat edin, ücrete dahil olan ve olmayan hizmetlere dikkat edin ve planlamanızı ona göre yapın
Seçtiğiniz turla ilgili tüm detay bilgilere ulaştığınız dan emin olun; hava alanı vergisi, vize ücreti, rehberlik, hizmetlerinin ücretleri, turda konaklama yapılacak otellerin yıldızları ve konumları, turda kaç adet ekstra turun olduğu, ekstra turların ücretleri gibi detayları talep edin.

4

Fiyat karşılaştırması yapın!

 
 
Tarihlere, firmalara ve daha birçok parametreye göre değişkenlik gösterebilen yurt dışı paket tur seçeneklerinde fiyat kıyaslaması yapın ve en uygun fiyatı bulduğunuza emin olun.
 
 

Seyahatim.com  Ayrıcalıkları

 

1

Seyahat planlama sürecinizi kolaylaştırır!

Seyahat planlama ve satın alma sürecinde, zamandan ve bütçenizden tasarruf etmenizi sağlar. Aynı türden seyahat ürün veya hizmetinin binlercesini tek bir arama ile karşınıza getirir ve gelişmiş filtreleme seçenekleriyle aradığınızı bulmanıza yardımcı olur.

2

Kişisel bilgilerinizi paylaşma/üyelik zorunluluğuz yoktur!

Kişisel bilgileri girme ve üyelik gibi aşamalardan geçmeniz gerekmez. Direkt olarak hedefe yönelik hareket edebilirsiniz.

3

Tamamen ücretsizdir!

Seyahatim.com sunduğu hizmetler için kullanıcılarından hiçbir ücret talep etmez ve bundan sonra da hiçbir zaman etmeyecektir.
 

4

Seyahat ile ilgili birden fazla alanda karşılaştırma imkânı sağlar!

Uçak bileti başta olmak üzere, kiralık araç, otel ve yurtdışı paket tur konularında da fiyat karşılaştırması yapabilmeyi sağlar.

 

Blogdan

 • Dünyanın En Romantik 10 Yeri

  Dünyanın En Romantik 10 Yeri

  Japonya’nın Tapınaklar Şehri KYOTO 
   
  Ülkenin en kalabalık şehirlerinden biri olan Kyoto farklı bir romantik seyahatin adresi olabilecek türden. Japon kültürünün mirası olan büyüleyici tapınaklarını sevgilinizle birlikte keşfetmenin tadını çıkarın. Uzakdoğu sokakları, eşsiz şehir manzaraları, huzurlu parkları ve doğasıyla Kyoto çiftleri bekliyor. 

  devamı için tıklayın
 • Prag’ın Eşsiz Bir Şehir Olduğunu Kanıtlayan ve Prag’da Çekilen 10 Film

  Prag’ın Eşsiz Bir Şehir Olduğunu Kanıtlayan ve Prag’da Çekilen 10 Film

  Müzik ve mekan uyumuyla büyük yankı uyandıran ‘’The Best Offer’’, bir müzayede salonu işleticisi olan Virgil Oldman’ın gizemli bir kadınla olan tanışmasıyla gelişmeye başlayan olayları anlatıyor.

  Sakin ve durağan bir film gibi görünse de mükemmel oyunculuk ve hikayeyle ‘’The Best Offer’’ bir dakika bile sıkılmadan izleyeceğiniz, sürükleyici bir film.

  Filmi izledikten sonra IMDB puanından çok daha fazlasını hak ettiğini düşüneceksiniz. Eğer tipik Hollywood filmlerinden haz almıyorsanız bu film tam olarak aradığınız film.

  devamı için tıklayın